Download Free Templates http://bigtheme.net/ Websites Templates

Na termin oddanie mieszkania w pełni gotowego do zamieszkania składa się parę spraw tzn. zakres prac y wyznaczonej dla Nas jak tez dla Ekipy wykonawczej. Czy projektujemy Mieszkanie developerskie czy tez przeprowadzamy remont w mieszkaniu w starej kamienicy. Roznica w czasie może okazac się kolosalna bo tak jak w developerce wiemy czego się spodziewac tak przy starym mieszkaniu już nie.

 

Czy tapeta nie odpadnie z tynkiem, czy deski pod wykładzina są deska czy próchnem, czy nie będziemy musieli podłączyć do instalacji wod-kan sasiada, czy przy otwarciu okna nie wypadnie nam szyba itp.tak jak w przypadku mieszkania nowego kosztorys bardzo latwo przewidzieć tak w kamienicy może okazac się , ze fundusz zakładany się podwoi. Dlatego służymy pomoca w doradzaniu zakupu mieszkan z rynku wtornego lub po prostu do całkowitego remontu jak tez kosztorysowaniu. Temat zakupu Mieszkan do remontu szerzej podjety przy zakładce concierge. Srednio jest to od 4 tygodni do 6 miesiecy nawet przy skomplikowanych projektach. Należy jednak pamiętać, ze pierwsze spotkania odbywaja się już w pierwszym tygodniu, a rysunki początkowe mamy już po pierwszym spotkaniu, które nastepnie sa przenoszone do komputera. Tak naprawde prace wykończeniowe mogą się rozpocząć po pierwszym spotkaniu jeśli jesteśmy pewni zmian i założeń jakie nastapia. Przy sprawnym podejmowaniu decyzji czy tez zaufaniu z Panstwa strony przy zalozeniu , ze opracowaniu podlega mieszkanie w stanie deweloperskim, możliwe będzie wprowadzenie się po dwoch miesiącach od rozpoczęcia robot choc jest to dosc optymistyczna wersja wydarzen. Dlaczego? Nie wszystko zalezy od Nas dla przykładu sredni czas oczekiwania na zamowiona kuchnie to dwa miesiące ale udaje Nam się ten termin skrocic jeśli potrzeba jest „pilna” lub jeśli Panstwo wola dłużej przemyśleć temat wyboru mebli kuchennych.

Czas na wykonanie poszczególnych pomieszczen plus ceny za wykonanie poszczególnych prac:

Zakładane srednie terminy wykonanie poszczególnych pomieszczen: lazienka –wszystko na budowie czas około 2 do 3 tygodni.

  Szpachlowanie tydzień.
  Szlifowanie i, gruntowanie i malowanie
  Sufit podwieszany nieskomplikowany 3 dni pomieszczenie
  Osadzanie drzwi 3 dni
  Montaz kuchni 5 dni
  Montaz szafy garderobianej 3 dni
  Zmiana elektryki, gniazdka, nowe pkt świetlne od 5 do 14 dni
  Kladzenie paneli na pianke 4 dni
  Kladzenie podlogi drewnianej- gotowej, klejenie plus osadzanie cokołów 5 dni
  Kladzenie podlogi drewnianej-do lakierowania z listwowaniem 14 dni
  Wymiana parapetow 3 dni
  Burzenie scian dzialowych 1 dzien plus sprzątanie, wynoszenie gruzu do 3 dni

< Powrót